Battlefield 1 ve GTA 5 nereden alınmalı?

Plati.ru dan almayınız. Hesaplar çalıntı ve mail hesabı ve şifreyi değiştirseniz bile bir süre sonra hesap patlıyor.

Nedeni plati den alınan GTA 5 hesaplarının şifre,e-posta v.b gibi özellikleri değiştirilebiliyor fakar BF 1 için aynısını söyleymem.
Plati'den nasıl alacağım konusunda yardımcı olur musun?

Steam indirimlerinde GTA 5 90TL civarına düşüyor, daha uyguna Steam key bulamamıştım ben alırken haberin olsun.
İndirimde olduğu zaman iletişime geçmemiz mümkün mü hocam? :)

Plati'den nasıl alacağım konusunda yardımcı olur musun?

İndirimde olduğu zaman iletişime geçmemiz mümkün mü hocam? :)
Al kardeşim bu videoda nasıl alacağın hakkında bilgi var.(y)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Plati.ru'dan almak bana göre korsanlık değil riskli. Çünkü hesap alıyorsun ya bir gün değiştirirse? Mesela sıfır aldın. Battlefield 1 mesela 0 ranktan başlıyorsun. Ama satılık hesapta direk 90,80,100 lvl lar geliyor. 2.yanı zevk alamazsın. Görev yapmak heyecan yaratıyor çünkü. Benim 0 dan hesap var. Hepsini kendim aldım. Başka hesap almadım maliyeti en az 400TL

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı