Çözüldü Battlefield 1 ''Your trial has expired'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

OMERK66

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
GTX 745
İşlemci
Ryzen 3 3200G
Oyunu Amazon Prime ile edindim. Oyunu da 75 saat 44 dakikada oynamışlığım var kayıtlarda fakat bugün aniden oyundan attı ve deneme süresinin bittiğine dair bir bildirim verdi. Oyunun standart versiyonuna sahibim, Amazon'dan alanlar zaten biliyorlardır paketi. Repair yapmama rağmen düzelmedi. Oyna butonuna bastığımda da ekte gönderdiğim hatayı vermeye devam ediyor.
soru.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu indirimlerde Steam üzerinden satın aldım, sorun düzeldi. Bildirimler ve ilerleyişim de duruyor (aynı EA hesabına bağladım). Tek çözüm bu gibi duruyor. Sıkıntı yaşayanlar deneyebilirler zaten Steam üzerinden 2 hafta içerisinde iade şansınız da var sorun düzelmese. İyi Sosyaller.
Oyunu indirimlerde Steam üzerinden satın aldım, sorun düzeldi. Bildirimler ve ilerleyişim de duruyor (aynı EA hesabına bağladım). Tek çözüm bu gibi duruyor. Sıkıntı yaşayanlar deneyebilirler zaten Steam üzerinden 2 hafta içerisinde iade şansınız da var sorun düzelmese. İyi Sosyaller.

Çözüm

Geri
Yukarı