Battlefield 1'da silahlar nasıl açılır?

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Oyunun Online modunda başta verdigi silahlar çok güçsüz onlarla oynamak çok zor, bende biraz oyun parası biriktirdim.(800-900 kadar) silah açmak istiyorum ancak bazılarında silahın görevini yapmamı bazıların da ise sınıf rütbemin yetersiz oldugunu söylüyor. Ben o silahları nasıl açacagım? Silah görevleri dedigi şey ne oluyor? Ve nasıl yapılıyorlar? Sınıf rütbesi dedigi olay ne oluyor? Ben şu an 9. seviyedeyim hangi silah kaçıncı rütbede açılıyor? Genel olarak ben bu silahları nasıl açacagım yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi silahı açmak istiyorsan onun bir görevi var.
Örneğin: “… silahı açmak istiyorsan … tabancası ile 30 kişi öldür“ gibi.

Silah görevleri oyun içi belirli görevler(Bir alt model silah ile 100 düşman öldür.) Sınıf rütbesi ise oynayarak oyun için yaptığınız çeşitli şeyler ile artıyor.

Silah görevleri oyun içi belirli görevler(Bir alt model silah ile 100 düşman öldür.) Sınıf rütbesi ise oynayarak oyun için yaptığınız çeşitli şeyler ile artıyor.
hangi silah ne kadar rütbe istiyor nerden ögrenebilirim? Yanlarında sadece patlama simgesi gibi birşey ve rakamlar yazıyor. Ayrıca o silah görevlerini topluca görebilecegim bir kısım varmı?

hangi silah ne kadar rütbe istiyor nerden öğrenebilirim? Yanlarında sadece patlama simgesi gibi bir şey ve rakamlar yazıyor. Ayrıca o silah görevlerini topluca görebileceğim bir kısım var mı?
Patlama simgesi taaruz simgesi olması gerek, rakam ise seviyeyi belirtiyor. Topluca nereden görebilirsiniz bilmiyorum

Geri
Yukarı