Battlefield 1'de ping yüksek

dreamercorpse

Femtopat
Daha fazla  
İnternetim 500 Mbps olmasına rağmen oyundaki ping değerleri bu şekilde, hangi sorundan kaynaklı yapıyor olabilir?

Battlefield 1 Screenshot 2022.11.21 - 23.27.03.37.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlantı kablolu veya 5Ghz ise başka server deneyebilirsin.

Battlefield4 de oynarken en iyi ping değerlerinin olduğu serverlari favorilere alıp onlarla oynuyordum genelde.

Battlefield 1 bazen bunu yapıyor ve kendiliğinden düzeliyor. Sıralamayı PING'e tıklayarak önceliği ping yapın. Düzelmezse çıkıp tekrar girmeyi deneyebilirsin. Kesin bir çözümü yok diye biliyorum. Oyun ile alakalı garip bir durum. Genel olarak kendiliğinden düzeliyor diye hatırlıyorum.

Battlefield 1 bazen bunu yapıyor ve kendiliğinden düzeliyor. Sıralamayı PING'e tıklayarak önceliği ping yapın. Düzelmezse çıkıp tekrar girmeyi deneyebilirsin. Kesin bir çözümü yok diye biliyorum. Oyun ile alakalı garip bir durum. Genel olarak kendiliğinden düzeliyor diye hatırlıyorum.
Söylediğin gibi her zaman yapıyorum aslında fakat bir anda böyle olması oldukça ilginç umarım kendiliğinden düzelir.

Oyunu Türkiye'den mi oynuyorsun?
Evet

Arkada indirdiğin bir şey kalmıştır veya oyun serverlarında sorun vardır.
Arkada indirdiğim herhangi bir şey yoktu arkadaşımla birlikte girmeye çalıştık onun ping değerleri normal seviyedeydi.

Bağlantı kablolu veya 5Ghz ise başka server deneyebilirsin.

Battlefield4 de oynarken en iyi ping değerlerinin olduğu serverlari favorilere alıp onlarla oynuyordum genelde.
Favorilerimdeki sunucuların bile ping değerleri yüksek gerçekten şaşırtıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı