Battlefield 1'i ucuza almak

kerlembit

Decapat
50 liram var. Battlefield 1'i 50 liraya alabileceğim güvenilir bir yer var mı? Plati.ru gibi siteleri hiç söylemeyin çalıntı hesap almak istemiyorum.

Bence EA Play alarak oynayabilirsin. Steam'de ilk ay 5 TL sonrasında da 25 TL sanırsam. Yaklaşık 3 ay oynayabilirsin.

Alternatif olarak XBOX Game Pass var sanırım. Onda daha fazla oyun var ve daha ucuz. Onda varsa ona da bakılabilir.
EA Play'de geldiği için var. Yani öyle biliyorum. Kısa bir araştırmayla bakabilir. GamePass alması daha mantıklı çünkü hem EA PLAY hem de GamePass oyunları var. 60 TL'ye 2 ay alır.

Battlefield 1 bu sitede 62 TL. Steam'da ise 83. bu site sanırım güvenliydi. Hatta bir kaç kanala da sponsor olmuşlardı oradan aklımda kaldı.
Güvenilir dostum bura. Ben yanlış hatırlamıyorsam bir alışveriş yapmıştım. Hangi oyunu aldım hatırlamıyorum. Sonra bana 20 TL indirim vermişlerdi. BF1 ve FIFA 20'yi 60 TL'ye almıştım. Güvenilir bura Muratabigf'de reklamını yapmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…