Battlefield 2 multiplayer oynamak

Bir de şu yerdeki silahları nasıl alıyorduk hangi tuşla? E diye biliyordum fakat olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de şu yerdeki silahları nasıl alıyorduk hangi tuşla? E diye biliyordum fakat olmadı.
G tuşu ile yerdeki silahları alabilirsin.

Hocam Battlefield 2'yi çok seviyorsanız project reality oynamanızı öneririm.
Project reality Battlefield 2 üzerinden geliştirilen ve daha sonra bağımsız olan askeri simulasyon oyunudur.

Son düzenleme:
@Recep_Bey donanım haberin sitesinde birisi link vs atmıştı oradan indireyim dedim 3 GB'lik şeyi 13 saatte inidiriyordu baktım olmuyor vazgeçtim hevesim kursağımda kaldı :D
Kendi sitesi var hocam ordan indirin bağımsız bir oyun artık oynamak için bf2 ye sahip olmanız gerekmiyor mutlaka denemenizi öneririm sitesi burada.

@Recep_Bey sağ olun hocam ama BF2'nın kendısını sadece ıstıyordum :/ diğerini denemeyi düşünmüyorum.

@Recep_Bey usta yüklemeyi başardım. Sonralarda oyuna girerken CD key not valid hatası verdi neyse bir yabancı videoda adım adım gidiyordu Regedit'e girip bir dosyayı siliyordu ben de hemen adım adım yapayım derken sildim sonra silmemek gerektiğini fark ettim. Oyuna girmeye çalıştım hangi mapi açmaya çalışsam direkt crash veriyor. Silip yükledim yine aynı. Çok zor gibi gözüküyor fakat belki yardımcı olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı