Battlefield 2042 kaplamaları yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Eray1978

Centipat
RAM
16
Ekran kartı
rx5700
İşlemci
i5 9400F
Battlefield 2042 kaplamaları bende yüklenmiyor. Anlamadım gitti. Tüm grafik kombinasyonlarını denedim, user CFG dosyalarının bazılarınıda denedim. Sistemim yüzünden mi anlamadım. SSD kurulu oyun. Ekran kartım RX5700, işlemci i5 9400F. 1440p olarak oynuyorum, 1080p oynarken de aynı sorun var. Bir çözemedim, keyifle oynayamadım oyunu ya. Elimdeki silah görünmez oluyor, bazen tanklar yok oluyor yani silaha maç içinde parçasını değiştiriyorum puf silah yok, oynayamıyorum. CPU %100 kullanıyor, GPU ise %60 bazen, %40 %80 arası gidiyor. Orta grafiklerde FPS değerlerim 50 60 80 civarı. Çözümünü bilen varsa beni aydınlatırsa sevinrim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yaşadım şöyle çözdüm;
Fotoğrafftaki dosyaları silip oyun dosyaların bütünlüğünü doğrula yapıtğında yeniden indirecek ve çözülmüş olacak.

1698004261507.png

Battlefield 2042 kaplamaları bende yüklenmiyor. Anlamadım gitti. Tüm grafik kombinasyonlarını denedim, user CFG dosyalarının bazılarınıda denedim. Sistemim yüzünden mi anlamadım. SSD kurulu oyun. Ekran kartım RX5700, işlemci i5 9400F. 1440p olarak oynuyorum, 1080p oynarken de aynı sorun var. Bir çözemedim, keyifle oynayamadım oyunu ya. Elimdeki silah görünmez oluyor, bazen tanklar yok oluyor yani silaha maç içinde parçasını değiştiriyorum puf silah yok, oynayamıyorum. CPU %100 kullanıyor, GPU ise %60 bazen, %40 %80 arası gidiyor. Orta grafiklerde FPS değerlerim 50 60 80 civarı. Çözümünü bilen varsa beni aydınlatırsa sevinrim.
Bunun nedeni muhtemelen oyunu hard disk'e kurman. Eğer SSD'ye yüklersen oyunu bu sorunun düzelir. Steam üzerinden yüklediysen oyun konumu taşıma da yapabilirsin direk.

Bunun nedeni muhtemelen oyunu hard Disk'e kurman. Eğer SSD'ye yüklersen oyunu bu sorunun düzelir. Steam üzerinden yüklediysen oyun konumu taşıma da yapabilirsin direk.

Zaten SSD kurulu demiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı