Battlefield 3 2022'de alınır mı?

Battlefield 2042 BF en çöp hiçbir şey yaramaz oyunu o kadar heveslendim çıkınca alacağım diye o fiyattı görünce dedim bune.
ön yargılısın oyunda çok bug var diyolar ama güncelleme ile düzelttiler nadiren bug oluyor oda hemen hemen tüm oyundada var .
Fiyata gelirsek ben xboxda 280 e aldım arkadaşa al demiştim steama baktı 300 tlydi bence çokda pahali değil

bence bf 5 aksiyon olarak call of duty e tek atar bf 5 al oynanır gerçekçi olmasada iyi fps oyunu. tank uçak kullanabiliyosun en azından.

Arkadaşın dediği gibi ön yargılı davranmamak gerekir. Mesela ben Bad Company 2 oynuyorum BF 4'üm olduğu halde BF 2042 de alabilirdim ama eminim sürekli Origin girişi isteyecektir diye almıyorum. Steam hariç diğer oyun platformları ilgimi çekmiyor. Soruna gelirsek BF 3 güzel oyundur öneririm.

Kesinlikle alınır sunucular genelde öğleden sonra ve akşamları dolu oluyor BF3'ü kesinlikle denemelisin benim için BF serisinin en kaliteli olanı 1500 saatim var hala oynuyorum. 1-4-5 ve bfbc 2 oynamış birisi olarak söylüyorum en güzeli 3 çoğu kişi 4Ü övüyor kimisi 3Ü bile bilmiyor hemen sunucular boş 4 al diyor alakası yok zaten şu an indirimde Premium Edition alırsanız hem oyun hem de Premium almış olursunuz.

Geri
Yukarı