Çözüldü Battlefield 3 D diskine kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cezalet

Hectopat
Daha fazla  
Çözüldü: Klasör ismini Origin Games yapınca kuruluyor. Bu mesajla bir sürü kişinin sorunu çözülecektir.

İnternette araştırma yaptım. Bu forumda da araştırdım fakat net bir çözüme ulaşamadım. Aşağıdaki hatayı alıyorum. Dosya ismiyle ilgili bir hata veriyor fakat dosya ismini ne yaparsam yapayım aynı hatayı alıyorum. Yeni klasör yapsam bile kurulmuyor. Çoğu kişi Origin oyunları D'ye kurulmuyor demiş. C'de hiç yer yok. C'ye yer aktarmayı da başramadım. D'yi küçültüyorum fakat küçülen alan C'nin yanında durmadığı için C'de büyütme seçeneği çıkmıyor. Diskten veri silinmemesi için de başka işlem yapamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

originhata.png

Çözüldü: Klasör ismini Origin Games yapınca kuruluyor. Bu mesajla bir sürü kişinin sorunu çözülecektir.

Son düzenleme:
Çözüm
Bende de böyle oldu, D:'ye bf3 adında klasör oluşturup öyle denedim, oldu. Origin'i kapatıp açmayı denedin mi?
Yok hocam olmuyor. Siz 2 tane SSD mi kullanıyorsunuz? Ben tek SSD'yi C ve D halinde kullanıyorum sanırım bu yüzden.

Bende de böyle oldu, D:'ye bf3 adında klasör oluşturup öyle denedim, oldu. Origin'i kapatıp açmayı denedin mi?
Yok hocam olmuyor. Siz 2 tane SSD mi kullanıyorsunuz? Ben tek SSD'yi C ve D halinde kullanıyorum sanırım bu yüzden.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı