Battlefield 4 Aldıktan Sonra İlk Yapılması Gereken Nedir?

Açıkçası ne kadar okursan oku çok bir şey değiştirmez. Oynayıp kendin tecrübe etmen lazım bazı şeyleri. Test Range ile silahların tepmesini kontrol altında tutmasını, helikopter ve jeti nasıl kullanacağını öğrenebilirsin.
Şu an call of duty bırakıp battlefield 4 geçmiş durumundayım. Oyun biraz tuhaf gelecek bana. :)

Şu an call of duty bırakıp battlefield 4 geçmiş durumundayım. Oyun biraz tuhaf gelecek bana. :)
Hiçte tuhaf gelmeyecek. Cod:AW ile BF4 neredeyse aynı. Hatta BO2'nin MP ile de neredeyse aynı. Şöyle anlatayım: Oyun ilk çıktığı zamanlar BF3'e göre çok yavaş kalıyordu ve patchler ile oyuna biraz hız kazandırdılar. İyi güzeldi ama Dice hızını alamadı ve oyunu 40x hızında yaptı :D BF3'te taktik yaparak kazandığın oyunu BF4'te önüne geleni vur babam vur modunda kazanıyorsunuz. Sizin silahınızın Rate Of Fire değeri daha düşükse eğer %99 yakın savaşta ölürsünüz.

Assault'da AEK'i kullanmanı öneririm. O açılana kadar M416'yı. Biraz da adam öldürme hakkında bilgi vereyim, adamın direkt kafasına sıkmaya çalış. Ne kadar anlatsam da boş aslında oynayıp alışmaya çalışın.

Assault'da AEK'i kullanmanı öneririm. O açılana kadar M416'yı. Biraz da adam öldürme hakkında bilgi vereyim, adamın direkt kafasına sıkmaya çalış. Ne kadar anlatsam da boş aslında oynayıp alışmaya çalışın.
Assault'da an-94 burst öneririm. Burst sevmiyorsanız aek iyidir.

Arkadaş oyuna yeni başlıyacak AN 94 öneriyorsunuz. BF 3'ü o kadar oynadığım halde o silahı halen daha çok iyi kullanamıyorum.

Arkadaş oyuna yeni başlıyacak AN 94 öneriyorsunuz. BF 3'ü o kadar oynadığım halde o silahı halen daha çok iyi kullanamıyorum.
An 94 kullanması basit ve hızlı bir silahtır. Burst ateş modunda iki mermiyi aynı hızda aynı yere atabilen tek silahtır. Eğer o silahı çok iyi kullanabilirse durdurulmaz biri olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı