Battlefield 4 DVD ile nasıl yüklenir?

Anıl Ateş

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar acil yardımınız lazım. Bugün Battlefield 4 'ü orjinal olarak DVD ile aldım. Bilgisayara taktım ve aktivasyon kodu istedi. Neyse işte kutudaki kodu yazdım ve origin'den indirmeye başladı. Klasörlerin içinde z01 uzantılı 2 dosya var ve onları nasıl açacağım bilmiyorum. İnternet hızlı olmadığı için beklemek istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende denemiştim DVD den indirmeyi olmamıştı bende şöyle yaptım 1. diskin içinde (nerede olduğunu tam hatırlamıyorum bir şekildi bulursun) origin setup var onu bul.Bulduktan sonra origin'i kaldır ve diskin içindeki setup'dan yükle,giriş yap sonra bf4 ün setup'ını çalıştır oradan yüklemeye başlarsın disk1 den sonra 2 ve 3 ü takarsın sonra 3 veya 4 GB lık bir update var onu kendi indirmeye başlar (yazım hataları olabilir fazla dikkat etme yardımcı olduysam ne mutlu bana) iyi oyunlar :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı