Battlefield 4 GTX 760 Grafik ayarları

İşletim sistemi
Windows 10

IDenizI

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben Battlefield 4 indirdim. Ultra ayarlarda 45-70 FPS arası alıyorum. MSAA'nın ekran kartımı bayağı zorladığını fark ettiğimden dolayı, en iyi görüntü kalitesi için diğer ayarları düşürüp MSAA'yı mı arttır malıyım, yoksa MSAA'yı kapatıp Ultra'da mı oyna malıyım? Ekran kartım GTX 760 2 GB.

MSAA'yı kapatıp ayarları ultraya çekmek kanımca hem daha performanslı hem de görsel olarak daha iyi olur.

Çünkü MSAA sadece kenarları yumuşatırken diğer ayarların dokulara, gölgelere, ortam grafiklerine kısacası neredeyse her şeye etkisi var.

Öyle yaptığımda bazı ayarları düşürüp MSAA'yı 2X yapmıştı.

2X yaptıysa kapat kapatınca çok kötü olacağını sanmıyorum ben Battlefield 1'de MSAA yüksek ve doku kalitesini orta yapıyordum gerisi düşükte kötü gözükmüyordu, bu şekil de yapabilirsin. BF4'de gölgeleri de kapat diğerleri yükselt 60 FPS rahat oynarsın. Ya da MSAA'yı kapat diğer tüm ayarları Full'e.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı