Battlefield 4 Premium Edition 33 TL

Hikayesi 10 üzerinden 5 alır ama online kısmı hele ki o Operation Locker 32v32 tarafı 10 üzerinden 10.

Forza Horizon 4 indirimini beklemesem hemen alırım da para kalmadı.

Hikaye modunda hiç bug görmedim lakin hikaye oynanış mekanikleri oyun ilk çıktığındaki haliyle duruyor muhtemelen. Online‘dan sonra fazlasıyla ham geliyor.

BF’ye alışkınsanız ve hesabınızda yoksa almanızı öneririm. Yeni oyuncuysanız, içerdekiler komando tugayı gibi.

Sizce alınır mı BF serisini hiç oynamadim bedava verdikleri BF 5 duruyor kütüphanemde yanına 4 yakışır mı sizce.

Çok buglu diyorlar. Oyunu kıracak kadar var mı?
Cidden hikayesinde çok bug var. Ben bir kere bug sebebiyle haritanın altına girmiştim. Önceki kayıttan başlarım dedim ama önceki kayıtı da buglu yerden almış.

Multiplayer hala oynanıyor. Ancak oyuncular gerçekten iyi(!) ya da hile bilemiyorum. Aşağı yukarı 8-9 yıllık oyun güzel bir deneyim olur alanlara.

Premium haritaları gayet güzel. Bedava olanın dışında birçok map eklentisi bulunuyor. Oyunu gerçekten seven alabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…