Battlefield 4'ü Ultra’da oynatabilecek laptop

BF3 değil, BF4, hem de Ultra ayarlarda. Ama 1700 TL’ye… Hmm. Bi’ düşünelim. Bu “Penguenler üşümesin istiyorum” gibi bir istek olmuş. Neden Samsung alma dediler bilmiyorum ama eğer oyun laptopu alacaksan Samsung’un oyun laptopu yok. Bu fiyata alabileceğin en iyi PC’de GT 740M ekran kartı olacaktır ki bu kartla BF4’ü orta ayarda belki oynayabilirsin.

Bırak Laptobu 1600 1700'e Masaüstü + AMD toplasan ancak oynarsın. Sonuçta ucuz f/p = AMD ama genede ULTRADA 1600-1700 Lük bir masaüstü ancak medium falan. Ondada çözünürlük uçmamak kaydıyla.

Notebooklarda Customda ortaya karışık medium-low ancak oynanır. O da ancak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mümkün değil o fiyatta ultra ayarlarda oynayabileceğin bir laptop. En az 765 bir ekran kartına ihtiyacın var o'da ultra ayarlarda oynatması muamma. Sanırım limitleri arttırıp 3000 tl ye Msi Ge60-2OE229XTR Bir laptopa ihtiyacın var.

O fiyatlara zor bulursun kardeşim, fakat şöyle temiz bulabilirsen ikinci el olarak monster, msi ge serisi, asus g serisi önerebilirim ki onlarında o parada ultrada oynatabileceğini sanmıyorum.O parada bulabilirsen bahsettiğim cihazlarda en az GXT 580 yada 6990 ekran kartlısını bulman lazım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı