Battlefield 5 alınır mı?

BURUH THE GREAT

Centipat
Yer
Antalya
İşlemci
i5-12400F
Arkadaşlar hepinize iyi Sosyaller. Konu başlığında da belirttiğim gibi; Sizce Battlefield 5 alınır mı? Battlefield 1'de 52 saatim var ve gerek Online olsun, gerek hikaye olsun. Oyun beni aşırı memnun etti ve hala da oynamaya devam ediyorum. Zamanında EA Play aboneliği ile oynadığım Battlefield 5'te hikayeyi tam bitiremediğim için içimde kalmıştı. Sizce Battlefield 5 alınır mı? Kış indirimlerinde alınacak listeme eklemeyi düşünüyorum. Online durumları nasıl? Battlefield 1'den geçen birisi Online'de zorluk çeker mi?

Alınır tabii ki. 2. dünya savaşı atmosferini daha iyi yansıtan bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Grafik, sesler, savaşın atmosferi vs. Harika. 200 saatten fazla oynama sürem var, Online maç bulmakta hiç sorun yaşamadım. Ek olarak oyunda optimizasyonla ilgili bir sorun da yaşamadım, bug, lag gibi durumlarla karşılaşmadım.

Arkadaşlar hepinize iyi sosyaller. Konu başlığında da belirttiğim gibi; sizce Battlefield 5 alınır mı? Battlefield 1'de 52 saatim var ve gerek Online olsun, gerek hikaye olsun. Oyun beni aşırı memnun etti ve hala da oynamaya devam ediyorum. Zamanında EA Play aboneliği ile oynadığım Battlefield 5'te hikayeyi tam bitiremediğim için içimde kalmıştı. Sizce Battlefield 5 alınır mı? Kış indirimlerinde alınacak listeme eklemeyi düşünüyorum. Online durumları nasıl? Battlefield 1'den geçen birisi Online'de zorluk çeker mi?

Alınır. BF1 sevenler için çok bir değişiklik var diyemem, seveni hala sever. Ayrıca sunucuları da bayağı dolu, oyun bulmada zorluk yaşamazsın.

Arkadaşlar hepinize iyi sosyaller. Konu başlığında da belirttiğim gibi; sizce Battlefield 5 alınır mı? Battlefield 1'de 52 saatim var ve gerek Online olsun, gerek hikaye olsun. Oyun beni aşırı memnun etti ve hala da oynamaya devam ediyorum. Zamanında EA Play aboneliği ile oynadığım Battlefield 5'te hikayeyi tam bitiremediğim için içimde kalmıştı. Sizce Battlefield 5 alınır mı? Kış indirimlerinde alınacak listeme eklemeyi düşünüyorum. Online durumları nasıl? Battlefield 1'den geçen birisi Online'de zorluk çeker mi?

Alınır, bende önce Battlefield 1 sonra Battlefield 5 oynadım hiç zorluk çekme falan yok hikaye açısından 2 bölüm güzel denilebilir yani hikaye açısından fazla bir beklentin olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı