Battlefield 5 Definitive Edition almaya değer mi?

PeluşPenguen

Hectopat
Yer
Артём
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi(1.Sınıf)
Zaten Origin'de, Amazon'un Prime üyelerine verdiği standart sürüm mevcut. Sizce 31 TL standart sürümü, Definitive sürümüne yükseltmeye değer mi?

Konuyu yeni açmama rağmen, "Yeni Konular" bölümünde gözükmedi.

Son düzenleme:
Bende Origin de var ama standart paketli o yüzden buradan alırsam Steam'den gırmek zorunda kalacağım. Ve levelim çöp olacak. Acaba bunu alıp Origin'le bağlayabılır mıyım?

Bende Origin de var ama standart paketli o yüzden buradan alırsam Steam'den gırmek zorunda kalacağım. Ve levelim çöp olacak. Acaba bunu alıp Origin'le bağlayabılır mıyım?

Platformlar farklı olmaz diye biliyorum. EA Access beta uygulamasıyla oluyor mu onu bilmiyorum.

Levelin çöp olmuyor. 95 levelik Battlefield 4 hesabıma Steam üzerinden Premium'a yükselttim. Levelim sıfırlanmadı.

Demin aldım ben günde 2 3 el atıyordum zaten oynuyorsan değer bence. BF 2042 uzun süre alamayacağım için BF5'den devam ederim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…