Battlefield Hardline Playstore'da Ön Siparişte

• Konuyu başlatan 9544
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 859
168 TL tam bir çılgınlık. Ayrıca daha bunun DLC'si var, olmadı Premium'u var. Ayrıca 60$ bile 150 TL yapıyor. İnsaf yani.

Bu oyunu alamadım diye niye üzülür insan. :)
Cidden kayıp değil bu oyunu alamamak Battlefield 4 Premium Edition alın daha iyi. :kulaklık:

2. betaya katıldım, 3-4 gün oynadım oyunu. Benim hoşuma gitti, ayrıca güzel bir senaryo modu olacak gibi. Asıl üzüldüğüm olay 3. dünya ülkesi muamelesi görmek. Bu fiyatlandırma ancak böyle açıklanabilir, ayrıca bu muameleyi bize kendi ülkemizin açgözlü şirketleri yapıyor.

Son düzenleme:
Almayın arkadaşlar almayın, Playstore Aral'la işbirliğine başladı. Bilmiyorum onlardan da alıyorlar olabilirler.

Dikkat ederseniz çoğu oyun fiyatlarının fiyatını da artırdılar. Hatta Advanced Warfare 90 TL'ydi, onu da kaldırdılar.
Artık Aralın dağıttığı oyunlar 144-168 TL olacak playstoreda.

TTNET üzerinden şikayet atın playstore'a, ya adam akıllı fiyat politikası getirsinler ya da çekilsinler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı