Battlefield serisi multiplayer için DLC almak gerekli mi?

Hocam hangi oyunu düşünüyorsunuz ? Ayrıca beraber oynamak için dlc'ler illa gerekli değil. DLC olmadan sadece DLC'li olan harştadaki oyuna giremezsiniz o kadar .
hocam açıkçası gönlüm 5 den yana ama benim sistem 10400f+ 1660super mp'de kasma yapar diye düşünüyorum. ayrıca 1 boş oluyor artık svler diyorlar öyle mi ?

BF1 boş değil hala oynayan kişi var ki serverlar dolu bazen ve 1660 Super ile BF 5 mis gibi oynanır.

hocam açıkçası gönlüm 5 den yana ama benim sistem 10400f+ 1660super mp'de kasma yapar diye düşünüyorum. ayrıca 1 boş oluyor artık svler diyorlar öyle mi ?
Hocam orta ayarlarda kasacağını düşünmüyorum. Bf 1 de ise 20 server var ise 15 tanesi dolu. Hala çok kişi oynuyor oyunu.

Hocam orta ayarlarda kasacağını düşünmüyorum. Bf 1 de ise 20 server var ise 15 tanesi dolu. Hala çok kişi oynuyor oyunu.
kıymetli yorumlarınız için hepinize teşekkürler, o halde en mantıklısı ea play almak sanırım 1 ve 5 için tüm paketleri oynayabiliyoruz. Ayrıca hocam pcleri yeni topladık, orta ayara çek deyince inanın gözümüz doluyor açıkçası
Kasmaz BF5 sende. Ultra'da. i3 8100 High Ultra ayarlarda oynuyordum.
onlineda kaç fps çekiyorsunuz hocam

Minimum o sistemle 40 görmüştüm. Yanında RX 570 4 GB vardı. RAM'inde 16'dır umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…