Battlefield V Definivite Edition alınır mı?

inlvrama

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Battlefield 1 aldım 30 liraya ve çok memnun kaldığımı söyleyemem. Çok hikaye yoksunu bir oyun saçma sapan. Online'sine lafım yok oynadım ve güzel. Battlefield V %90 indirimde 420 TL'den 41 TL'ye düşmüş üstelik Definive Edition. Ne olduğunu bilmiyorum definive Edition'un açıklarsanız sevinirim. Yani genel sorularım; Campaign nasıl? Silah mekanikler nasıl? Definive Edition nedir ne özeliği var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar. Battlefield 1 aldım 30 liraya ve çok memnun kaldığımı söyleyemem. Çok hikaye yoksunu bir oyun saçma sapan. Online'sine lafım yok oynadım ve güzel. Battlefield V %90 indirimde 420 TL'den 41 TL'ye düşmüş üstelik definive Edition. Ne olduğunu bilmiyorum definive Edition'un açıklarsanız sevinirim. Yani genel sorularım; campaign nasıl? Silah mekanikler nasıl? Definive Edition nedir ne özeliği var?

Oyun özeti gir patlat kaç.

Amazon'da sınırsız bedava kodu var. Kayıt olun Prime ile sonra iptal edersiniz. Kodu alın Origins'e kayıt yapın. Kodu aktif edin.

Battlefield 1'in Campaign'i sevmeyen hangi Campaign'i sever hocam :D, 5.oyun alınmaz saatlerce deneyimledim. Hikayesini bir kenara bırakıyorum hikaye zaten vasat ama Multiplayer olarak 3-4-1 oyunlarla alakası yok çok garip.
Prime alın beleş veriliyor Origin'den.

Yeni konular

Geri
Yukarı