Battlelog Oyundan Atma

Arkadaşlar Battlelogdan herhangi bir servera girdiğimde biraz oynadıktan sonra server time-out yada server connection hatası verip oyundan atıyor. İnternette gitmiyor. Forumlarda baktım birkaç kişinin başına da gelmiş patch den sonra olmuş sanırsam yardım.

İngiltere, Brezilya, Amerika, İspanya gibi serverlara girmemeni tavsiye ederim. Almanya ve Fransa gibi serverlara gir.

Ben herzaman Almanyadayım zaten ancak oyundan atıyor en fazla 15 dak. oynayabiliyorum. Önceden olmuyordu son zamanlarda olmaya başladı.

Serverlerin yanındaki Ping çubuğunun yeşil olduğu serverlere gir. Ve internetin kaç mbit?

Bazı serverlar 100'ün üstündeki Ping değerlerini bile atıyorlar. Hem serverlardaki ping değerinin düşük olduğu serverlara gir, hem de senin ping in düşük olsun. Sorun devam ederse Battlelog Plugin'i silip tekrar Battlelog'a bağlanarak yükleyebilirsin.

Ya ben zaten pingin 100 ü geçtiği hatta 80 igeçtiği oyunlara girmiyorum. Server sıralamasını bile ping üzerine yaptım. İnternetim 8 mbit dostlar.

Peki Battlelog Plugin'ini silip yükledin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…