Battlelog sıfırlandı

Ozan Turan

Hectopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Battlefield 3'e gireyim dedim Battlelog'u açtım ki ne göreyim arkadaşlarım gözükmüyor, server listem gitmiş, Multiplayer kısmına bastığımızda ise ya leader board çıkıyor yada create match menüsü. Tamam server bulma konusunu geçelim favorileri iyi ki sekme olarak kaydetmişim. Server listesine geldiğim zaman server seçip bağlanırken bir asker yaratmanız gerek diyor. Gitti mi şimdi tüm silahlarım ranklarım? Eğer böyle bir şey olduysa EA'dan beklemezdim. Çözümünü bilen arkadaşlar bir el atarsa sevinirim.

İyi sosyaller...

Aynı sorunu yaşayan arkadaşımın Origin hesabına ben kendi bilgisayarımdan bağlandım ve eski haline dönmüştü. Başka bir bilgisayardan ve mümkünse başka bir internet ağından girmeyi dener misiniz?

Ben de site üzerinden giremiyorum Battlelog' a hata veriyor. Sadece Orıgın üzerinden giriş yapabiliyorum.

Arkadaşların görünmemesi sorunu düzeldi fakat hala profillere vesaire giremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı problem var şuanda çok moralim bozuk ve sinirliyim. Levelim sıfırlanmış, silahlarım yok, ranklar gitti ne yapacağız? Nasıl düzelecek problem? Arkadaşım sitede bakım var düzelir dedi onun da öyleymiş biriniz yardım edebilir mi? Şuanda girdim. Battlelog'a girdi ama aynı şekilde seviye sıfırlanmış böyle bir durum varsa EA'ye yazıklar olsun.

Arkadaşlar sorun düzeldi bir anda herhalde bakım bitti hepinize keyifli oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı