Bayrak ve ülke bilgisi nerelerde kullanılabilir?

Oda nazar boncuğu olsun :)

Saint kitts and nevis
Google'dan bakıyon yalan konuşma :D.

2.PNG

Geoguessr zor biraz.

Halihazırda yapanlar ancak sizde deneyebilirsiniz. Bayrakları sorup sonrasında ülkeler hakkında kısa bilgiler verebilirsiniz özgün olmak adına.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Shorts olarak da yapılabilir bayrak tahmin videosu.

Nasıl ezberledin ve amaç neydi ezberlemekte? Ortamlarda hava atmak için güzel bir şey olabilir tabii bahsi olursa.

Abi ben asla atlası alip bakmadım yani olay şu ben 6 7 yaşlarımda şu savaş seneryosu falan var onları izleyip duruyordum ve hiç de çalışmadım yani bu alana bazen de futbola ilgimdrn dolayı biliyorum son olarak da benzeyenleri bağdaştırıyorum mesela tonga tongaya gelmek gibi :D

Halihazırda yapanlar ancak sizde deneyebilirsiniz. Bayrakları sorup sonrasında ülkeler hakkında kısa bilgiler verebilirsiniz özgün olmak adına.

Bunlarında çözdüm tek sorun olan şu sömürge ülkeler onlarında halledebilirim glb biraz zor ama.

Mesela bir ortamda ülke bayrağı tahmin etme iddiasına girebilirsin adamı fena gazlarsın parayı sökersin :D.

Yokki öyle hiç gelmek istemiyorlar :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Shorts olarak da yapılabilir bayrak tahmin videosu.

Bu sene biraz zor sınav var ama seneye yaparım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı