Bayram harçlığıyla ne alabilirim?

omeraktsss

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500, RTX 3050, B450M, GoodRam 2x8 GB Ram, 512 GB SSD, Rampage Kb-R81 Klavye, SteelSeries Rival 3 Mouse, Rampage RM-K45 Kulaklık, Logitech F310 Gamepad
Yaklaşık 300 TL harçlığım var. Sizce bu parayla ne alınır? Bilgisayarım yok yani ekipmana falan biriktiremem. Aklıma bir ara krampon almak geldi futbol oynayacağım kramponum yok. İlgi alanlarım: Futbol, bilim kurgu ve çizgi roman kitapları, eğer param yeterse teknolojik ürünler de alabilirim.

Krampon almakla başlayabilirsin. En büyük önceliğin hangisi ise ona yönel, Krampon 1. Öncelik ise onu al. Biz buradan bunu bilemeyiz.
Kişisel ürün olarak parfüm alabilirsin. Bilim Kurgu kitapları zamlandı mı bilmiyorum ama artan parayla da 1-2 kitap alabileceğini düşünüyorum.

Yaklaşık 300 TL harçlığım var. Sizce bu parayla ne alınır? Bilgisayarım yok yani ekipmana falan biriktiremem. Aklıma bir ara krampon almak geldi futbol oynayacağım kramponum yok. İlgi alanlarım: Futbol, bilim kurgu ve çizgi roman kitapları, eğer param yeterse teknolojik ürünler de alabilirim.

Hocam ben de aynı parayı topladım 50 60 TL yemeğe ayır baştan güzel bir ziyafet çek.

Güzel bir kulaklık alabilirsiniz. Krampon istiyorsanız alabilirsiniz. Size kalmış.

Geri
Yukarı