Bazen gerçeklik algımı kaybediyorum

Aynı şey bendede var.Sanki kötü bir şey yaparsam yeniden başlayabilecekmişim gibi geliyor.

Ben de yıllardır dejavu yaşıyorum. Mesela bugün de yaşadım, sınıf arkadaşım önceden gördüğüm gibi aynı hareketleri yaptı hem de birebir ve aynı yerde, çok garip bir his.

Bu rahatsızlık değildir bilmeden konuşmayalım 100 insandan 99'u yaşar bu normal bir olay.
Benim etrafimda hiç böyle soru soran biri olmadı. Demek ki oran yüzde 99 değil. Psikolojik rahatsızlıklarin bazilarinda kontrol kaybı kontrolü kaybetme gibi durumlar söz konusu.

Benim etrafimda hiç böyle soru soran biri olmadı. Demek ki oran yüzde 99 değil. Psikolojik rahatsızlıklarin bazilarinda kontrol kaybı kontrolü kaybetme gibi durumlar söz konusu.

Yaşamadıklarını nereden biliyorsun hayatının belli bir kısmında sen bile yaşamış olabilirsin normal bir şey.

Gerçek olmasa keşke. Her geçen gün yaşlanıyoruz. Ölüp, çürüyüp yok olup gideceğiz. Gerçek olmamasını bu yüzden çok isterdim.
Aynı kabus gibi, o yüzden keşke kabus olsa. Ölmek, yok olmak filan bunlar kabullenilecek şeyler değil.

Bana da oluyor, geçen okulda 5 dakika ölü gibiydim biri bir şey diyor ama ben tam anlayamıyorum böyle değişik bir his. Tam aynısı. Bir de şey var, önceden aynı şeyi yaşamış gibi oluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…