Bazen öyle bir boşluğa düşüyorum ki...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Antalya berbat mı? Hiç kapıdan çıkıp dolaşmamış sanırım. Güneye gitsen deniz, kuzeye gitsen yayla... Merkezinde onlarca alışveriş merkezi, kafe vs. var. Perge gibi Antik kentler var. Türkiye'nin en ünlü şelalelerinden bazıları var... Kuzeniniz de AVM ve şelalelerin dibinde oturuyor. Neresi berbat anlamadım.
Sizin de söylediğiniz gibi kuzenim Antalya'nın hatırı sayılır bir semtinin en güzel yerinde - falezlerde- oturuyor ve gördüğüm kadarıyla da gayet sosyal. Bir yerin yaşanabilir olması kentsel olarak gelişmesine ve ya doğal güzelliklerine bağlı değildir. Yaşadığınız yerde insanlar vasatsa ve hatta vasatın altında ise orası cehennemdir ki bunun en güzel örneği Antalya'dır. Yaz tatilimde kuzenimde kaldım bir iki mekan takılalım dedik herkes öküz gibi birbirini süzüyor ki gittiğimiz mekanlar sözde vasat değil. Görgüsüzlük, aşağılık kompleksi zirve yapmış Antalya'da. Herkesi Datça'ya beklerim. :)

Antalya berbat mı? Hiç kapıdan çıkıp dolaşmamış sanırım. Güneye gitsen deniz, kuzeye gitsen yayla... Merkezinde onlarca alışveriş merkezi, kafe vs. var. Perge gibi Antik kentler var. Türkiye'nin en ünlü şelalelerinden bazıları var... Kuzeniniz de AVM ve şelalelerin dibinde oturuyor. Neresi berbat anlamadım.
Kış ilkbahar gibi geçiyor. Kışın denize giren ruslar var.

Babacım konu neden ısrarla iller kapışmasına kayıyor anlam veremiyorum. Neyse bir rapor çekelim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı