Bazı anakartlarda ön Usb 3.0 desteği olmaması

Zeki Mürmeyen

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba size başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Vatan Bilgisayardan i3 4150+Gigabyte H81-M S2PV+R9 270 yani komple sistem topladım kasa dahil. Eve gelince gelip montaja başlayınca Zalman Z3 Plus'ın ön Usb 3.0 portundan gelen kabloyu takacak bir yer göremedim. Neyse dedim en son bakarım ona. Taktım tüm parçaları bilgisayar açılmıyor. Anakartın pimlerini yakmışım. Sağolsunlar Vatan Bilgisayar'ın hatası gibi gösterip garantiyle uğraştırmadılar beni. Komple kasayı gönderdim tüm bağlantılarını yapıp garip bir aparat ile ön Usb 3.0 portunu anakarta bağlamışlar şu an sorunsuz kulanabiliyorum. Anakart tavsiyesi istediğimde h81-m plus önerilmişti sırf ön Usb 3.0 desteği olduğu için. Yani uzun lafın kısası sırf ön Usb 3.0 desteği var diye daha pahalı anakart almanıza gerek yok. Montajdaki arkadaşlardan rica ederseniz size bu aparatı sağlayacaklardır. Umarım anakart alacak arkadaşlara yardımcı olabilmişimdir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı