Rehber Bazı mad parfüm kodları

Hocam stronger with you A114 mü yoksa A115 mi? Her ağızdan farklı bir ses çıkıyor da.

Abartmayın hocam, orijinal parfümleri bazen bile gün içinde tazelemeniz gerekiyor

Abartmak değil hocam cidden öyle. W173 gün içerisindeki kalıcılığı çok başarılı.

Hocam stronger with you A114 mü yoksa A115 mi? Her ağızdan farklı bir ses çıkıyor da.

114 stronger with you
115 stronger with you intensely olarak geçiyor.

Her ikisini de denedim. A115 daha ağır ve yoğun bir koku. A114 biraz daha az baskın. Kalıcılık aradığım için A115'i seçtim ve memnunum.

le male elixir kodu kaç

@Soraka Kajmer hocam yazlık ve kışlık parfümler önerir misin? Mağazalarına gidince önerdiklerini deneyip 1 yazlık 1 kışlık parfüm seçeceğim de.

@Soraka Kajmer hocam yazlık ve kışlık parfümler önerir misin? Mağazalarına gidince önerdiklerini deneyip 1 yazlık 1 kışlık parfüm seçeceğim de.

Yazlık olarak ben en çok erosu kullandım fakat isterseniz sauvage de kullanabilirsiniz. Kışlık olarak kombinleriniz daha çok sweat ise 1 million lucky paco rabanne düşünebilirsiniz eğer oduncu gömleği tarzı şeyler giyiyorsanız İnvictus paco rabanne kullanabilirsiniz. Kokusu daha çok odunsu.

Hocam merhaba, yaz geliyor biliyorsunuz. Şekerli olmayan, hafif 15-16 yaş erkek kokusu önerebilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…