Bazı tuşları çalışmayan klavye garantide tamir olur mu?

Nicksizfury

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Klavyeme su döküldü hemen alıp kuruladım ama yine de hasar gördü. Şu an da bazı tuşlar çalışmıyor ve klavyenin LED'leri bazı kısımlarda yanarken bazı kısımlarda yanmıyor. Sorum şu ben bu klavyeyi garantiye vereceğim garanti bu hasarı onarabilir mi? Kullanıcı hatası olduğundan ücret talep edebileceklerinin farkındayım ve parası neyse veririm sıkıntı yok o konuda. Parasını verdiğim taktirde garanti servisi bu hasarı onarabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. Kullanıcı hatası diyerek yapmadan geri yollayabilirler. Aksi halde yaparlarsa istedikleri para yine büyük masraf zaten. Bence yeni bir klavye bakmaya başla.

Geçmiş olsun. Kullanıcı hatası diyerek yapmadan geri yollayabilirler. Aksi halde yaparlarsa istedikleri para yine büyük masraf zaten. Bence yeni bir klavye bakmaya başla.
Hocam klavyem 1000 TL civarı şuan da o kadar isterler mi tamiri için? Yani dediğim gibi parası sıkıntı değil sadece yapabilirler mi onu merak ediyorum.

Hocam klavyem 1000 TL civarı şuan da o kadar isterler mi tamiri için? Yani dediğim gibi parası sıkıntı değil sadece yapabilirler mi onu merak ediyorum.
Yaparlar ondan pek şüphem yok da biraz tuzlu para isteyebilirler diye dedim ki bu da bir ihtimal sadece direk yapıp da gönderebilirler. Bence yollayın garantiye fikriniz değişirse de bir şey kaybetmezsiniz.

Dostum mekanik klavye ise switch ve ledleri temin edip, etrafında elinden lehim işleri gelen herhangi bir elektronikçiye bile değiştirtebilirsin. Ben kendim yapıyorum bu tarz şeyleri çok zor değil. Sadece ekipman gerekli. Garanti zaten su dökülünce gitti arttık.

Geri
Yukarı