Be Quiet silent Base 802 nasıldır?

ateykan0

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu an Be Quiet Dark base 700 kullanıyorum. Silent base 802 geçmeyi düşünüyorum. Acaba kullanan var mı? Artıları ve eksileri nelerdir? Türkçe inceleme ya da video bulamadım.

Güzel görünüyor alınabilir gibi. Ben yine alternatif bırakayım lakin.

(Bunun fan sayısı yetersiz gelecektir önde sadece 1 adet 120mm fan var bir de egzoz fan. Dolayısıyla fan kiti alabilirsiniz eğer bütçe koymak isterseniz)

Güzel görünüyor alınabilir gibi. Ben yine alternatif bırakayım lakin.

(Bunun fan sayısı yetersiz gelecektir önde sadece 1 adet 120mm fan var bir de egzoz fan. Dolayısıyla fan kiti alabilirsiniz eğer bütçe koymak isterseniz)

Hocam öneriler için teşekkür ederim ama aşırı derecede ses takıntım var. Şu an kullandığım Be Quiet Dark base 700 TR'de yokken yeni özel getirtmiştim sırf aşırı sessiz diye. Kasada 4 ayrı manuel ayarlayabildiğim fan ayarı var. Silent wing kendi fanlarına ek Noctua'nın özel sessiz fanlarını ekledim. Full yükte bile diğer kasalardan sessiz bu nedenle 😀 Silent Base 802 daha da sessiz ve içi geniş gözüküyor ama kullanan birisini arıyorum danışmak için.

Hocam öneriler için teşekkür ederim ama aşırı derecede ses takıntım var. Şu an kullandığım Be Quiet Dark base 700 TR'de yokken yeni özel getirtmiştim sırf aşırı sessiz diye. Kasada 4 ayrı manuel ayarlayabildiğim fan ayarı var. Silent wing kendi fanlarına ek Noctua'nın özel sessiz fanlarını ekledim. Full yükte bile diğer kasalardan sessiz bu nedenle 😀 silent base 802 daha da sessiz ve içi geniş gözüküyor ama kullanan birisini arıyorum danışmak için.

O zaman ekonomi zamanı :D Corsair 5000D airflow modelinde sadece 2 fan var dediğim gibi. Bu iki fanı satıp kendi fanlarınızı takabilirsiniz. İçinin geniş olma kısmında evet Be Quiet daha büyük bir kasa kesinlikle. Bence estetik olarak 5000D airflow daha Premium bir görüntüye sahip. Burada tercih size kalıyor tamamen ikisi de gayet uyguladığınız takdirde kimsenin "neden" diye sormayacağı durumlar.
Bu arada söylemeyi unuttum. Be Quiet kasa daha pahalı yaklaşık 700-800 TL kadar. Tercihlerinizi bu ve üstte dediklerime göre yapın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı