be quiet! System Power U9 vs FSP HV PRO 550W

Ahsapzen

Hectopat
14 yıllık güç kaynağım, ömrünün sonuna geldi. Başlıktaki iki üründen birini almayı düşünüyorum. Yani 1000 TL civarı bir parayı gözden çıkardım. Bu bütçeye daha iyisi var mıdır? i5 4460 ve GT 730 bir sistemim var. 1000 TL'lik bir güç kaynağı, böyle bir sisteme çok mu fazla gelir? 600-700 TL'ye Cougar'ya da Aerocool mu tercih etmeliyim?

HV Pro ile U9 arasında, U9 daha iyi ya da 1000 TL içerisinde;

600-700 TL'ye bir güç kaynağı almaktansa (o da bu sisteme yeter tabii), yukarıdakilerden birini almak daha uzun süre ya da olası yeni sistem düşündüğünüzde güç kaynaği yönünden rahat etmenizi sağlayacaktır.
Teşekkür ediyorum. Şu ürünü de düşünmüştüm ama full modüler olmasıyla ve Hepsiburada'nın kendisinin satmasıyla CX550F daha cazip görünüyor.
be quiet! PSU'sunu alın. Gelecekte sistem toplarsanız PSU'ya para vermezsiniz.
CX550F konusunda karar kıldım gibi hocam. Teşekkür ediyorum ama CX550F konusunda bir yorumunuz varsa almak isterim.

Teşekkür ediyorum. Şu ürünü de düşünmüştüm ama full modüler olmasıyla ve Hepsiburada'nın kendisinin satmasıyla CX550F daha cazip görünüyor.

CX550F konusunda karar kıldım gibi hocam. Teşekkür ediyorum ama CX550F konusunda bir yorumunuz varsa almak isterim.
CX550F'de gayet iyidir. Seçiminiz kesinlikle iyi hocam. Şimdiden hayırlı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı