Be quiet ürünleri

muhammeducurum

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar. İnternet üzerinde araştırma sonucunda be quiet adlı bir bilgisayar kasası ve soğutma markası buldum. Gözlemlerim sırasında ürünün sessizliği hakkında çok konuşuluyor bu ürünlerden kullanan veya hakkında daha iyi bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi ?

bequiet-logo_w_500.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar. İnternet üzerinde araştırma sonucunda be quiet adlı bir bilgisayar kasası ve soğutma markası buldum. Gözlemlerim sırasında ürünün sessizliği hakkında çok konuşuluyor bu ürünlerden kullanan veya hakkında daha iyi bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi ?

Eki Görüntüle 71369
Türkiyede satan hiçbir firma yok son derece başarılı güç kaynağı ve pc soğutum sistemlerini üreten firma diyebilirim gerçekten almak istiyorsan ebay ve amazondan alabilirsin ki büyük ihtimal almazsın :):):)

Yurt dışı bağlantılarım var her türlü malzeme getirebilen ama bu parçaları araştırırken en büyük özelliğinin sessiz olması dikkatimi çekti yani alınabilecek ürünler mi ?

Emre bey konuşmaya gerek duymuyorsanız bunu belirtmen ize gerek yok !

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı