Beats Studio 3 alınır mı?

Fat1h.h

Hectopat
Arkadaşlar ben müzik dinlemeyi çok seven biriyim hani müzik olmazsa ben de olmam o kadar deyim size kendime yeni bir kulaklık alma zamanı geldiğini düşündüm bunun içinde size sormak istiyorum.

Google'da gezinirken karşıma beats Studio 3 modeli karşıma çıktı gayet şık ve özellikleri hoşuma gitti fiyatı hariç şu an en ucuz fiyatı 1.400 TL ben de ikinci el almayı düşündüm 970'e buldum 1 ay kullanılmış sizce 970 TL verilir mi yoksa başka modellere ve markalara mı bakayım ilginiz için şimdi den teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Studio modeline gerek yok bence tabi o kadar ucuza bulduysanız alın ancak ben Beats Solo 2 modelini kullanan birisi olarak Solo 3 Wireless modelini öneriyorum. Alıp rahatınıza bakabilirsiniz. Pişman etmeyen bir kulaklık markası Beats. Hangi ürününü alırsanız iş yapacaktır.

Ben o fiyatlara jbl almanızı öneririm. Gerçekten güzel modelleri ve mükemmel ses kalitesi var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı