[Artık çalışmıyor] Bedava 66 oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Witcher serisi dahil bir sürü oyunu ücretsiz almak ister misiniz? İleride RDR 2 de gelebilir.
Gıbırnet, bu imkanı sunuyor. Üyesi olmasanız bile bedava oyunlardan yararlanabiliyorsunuz!
Reklam amaçlı değildir, tüm herkesin bu fırsattan yararlanabilmesi için paylaşıyorum. O. O2.
Not: Oyunlar hemen gelmiyor, 10-15 dakika sürüyor gelmeleri.
Gıbırnet oyun ağı kodu: C41FC56E031a7ad0.
Bu konuyu bu arkadaştan aldım. Kendisi donanım arşivi forumda paylaşmış, ben de Technopat'dakiler de yararlansın dedim.

Eki Görüntüle 891962

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

%100 işe yarıyor ama Steam'i kapattığınız zaman gidiyor, videodaki talimatları yapıp alıp Steam'i kapatmadığınız sürede oynayabilirsiniz sonra ertesi gün tekrar yapıp oynamaya devam edebilirsiniz. Yani oyunlar Steam kütüphanenize kalıcı olarak gelmiyor.

Red Dead Redemption 2'de var artık sanırım ama ben mantığını pek anlayamadım?

Hayır oyunlar kalıcı değil.

Red Dead Redemption 2'de var artık sanırım ama ben mantığını pek anlayamadım?

Sanal internet kafe gibi düşün, adamların ağına bağlanıp oyunlarını oynuyorsun.

Açılıyor mu oyunlar hocam? Çoğu kişi açılmadığını yazmış.

Evet açılıyor.

Pek güvenemedim ben buna. Farkedilip ban yeme riski ne kadar?

Herhangi bir ban yeme riski yok eğer Steam bunu fark ederse sorun bunu yapan firmanın olur.

Hocam kullandım ben hesabım ban yer mi? Henüz bir şey yüklemedim.

Hayır bir sıkıntı yok.

Bir sorun olur mu? Hesap gider falan deyince arkadaş bir korktum, o kadar para verdim giderse üzülürüm.

Hayır hesabın gitmez.

Amaçları popülarite olsa RDR 2 vermişlerdi bile. Vardır bir niyetleri, bu devirde kimse kimseye menfaatsiz iş yapmaz.

Evet çok doğru adamlar niye hayrına oyun versin bir nevi reklam kampanyası gibi bir şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı