[Artık çalışmıyor] Bedava 66 oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şikayet etmek için mantıklı bir sebebin olsaydı bir şey demiyecektim ama sebebini sorduğum zaman kafama esmedi diyorsun canın istedi diye Steam'e şikayet etmek istemen çok saçma. Ayrıca bu mesaj nasıl benim sorduğum soruyor cevap oluyor anlamadım Türk milletine nereden geldi konu en son sen canın istedi diye Steam'e şikayet ediyordun.

Bilmem nereden geldi, ayrıca Steam'e şikayet etmek Türkiye'de yasak bir şey mi böyle laflar ediyorsunuz?

Bilmem nereden geldi, ayrıca Steam'e şikayet etmek Türkiye'de yasak bir şey mi böyle laflar ediyorsunuz?

Gelip konumun altına bunu yazıyorsun bende kendime cevap vermeyi iş bilirim, yani konunun altına yazdığınız herhangi bir şeye cevap vermem gerek. Ve sen Steam'e şikayet etmek istiyorum diyorsun bende neden diyorum ve kafama esdi o yüzden diyorsun, böyle saçma yorumlarla konuyu kirletmeni istemiyorum, ayrıca canın istedi diye şikayet etmek istiyorsan et umrumda da değil ama bunu gelip konunun altına yazarsan benim bu mesaja "laf etme" hakkım doğar. Gerekli sebebin, bilgin ve argümanın olmadığı bir konuda saçma yerlerden argüman sunarak haklı olmaya çalışman gerçekten gülünç.

Gelip konumun altına bunu yazıyorsun bende kendime cevap vermeyi iş bilirim, yani konunun altına yazdığınız herhangi bir şeye cevap vermem gerek. Ve sen Steam'e şikayet etmek istiyorum diyorsun bende neden diyorum ve kafama esdi o yüzden diyorsun, böyle saçma yorumlarla konuyu kirletmeni istemiyorum, ayrıca canın istedi diye şikayet etmek istiyorsan et umrumda da değil ama bunu gelip konunun altına yazarsan benim bu mesaja "laf etme" hakkım doğar. Gerekli sebebin, bilgin ve argümanın olmadığı bir konuda saçma yerlerden argüman sunarak haklı olmaya çalışman gerçekten gülünç.

Anlıyorum deyip uzatmıyorum.

Türkiye koşullarını göz önüne almayan oyun firmaları nedeniyle, korsan pek umrumda değil normalde. Fakat bunları kalıcı olarak alabilen varsa veya PC açıp kapayıp bir şekilde oyununa kaldığı yerden devam ediyorsa yasal değildir bu dikkatli olun.

Olsa zaten aracı firma ile steam arasındaki anlaşmayı haber olarak paylaşırlardı. Steam oyunlara aracı firma ile deneme şansı sunacak vs. vs.

Türkiye koşullarını göz önüne almayan oyun firmaları nedeniyle, korsan pek umrumda değil normalde. Fakat bunları kalıcı olarak alabilen varsa veya PC açıp kapayıp bir şekilde oyununa kaldığı yerden devam ediyorsa yasal değildir bu dikkatli olun.

Olsa zaten aracı firma ile Steam arasındaki anlaşmayı haber olarak paylaşırlardı. Steam oyunlara aracı firma ile deneme şansı sunacak vs. vs.

Yasal olduğunu sanmıyorum zaten ama şöyle bir mantık var internet kafe gibi internet kafeye gidip oyunlara para vermeden oynuyorsun bu mantıkla o da yasal değil ama, gidip sağlam indir, bilmem ne indir sitelerinden indirmektense bu yöntem güzel bir yöntem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı