Bedava Discord Nitro iptali sonrası para çekme işlemi uygulanır mı?

diluc

Femtopat
Öncelikle merhaba.

Ben 31 Mayıs'ta Discord'un verdiği 1 aylık bedava Nitro'dan aldım. Aldığım gün iptal edip kart bilgilerini sildim. Ne faturalandırma bölümünde ne de Nitro yerindeki ödeme bilgilerinde kart bilgim var. Nitro yerinde: Ayrıcalıklı sohbetin, 2X takviyen ve $0.00 / Ay takviye indirimin var (iptal işlemi bekleniyor) yazıyor. Faturalandırma bilgisi yerinde ise Aboneliğin 30 Haz 2021 tarihinde sona erecek diyor. Herhangi bir para çekme işlemi uygulanır mı? Üstelik üstte belirttiğim gibi galiba bedava aldığımdan dolayı $0.00 yazıyor. Para kesilmez herhalde, değil mi? İlk defa Nitro aldığım için tedirgin oldum bir miktar.

1623075199324.png

Öncelikle merhaba.

Ben 31 Mayıs'ta Discord'un verdiği 1 aylık bedava Nitro'dan aldım. Aldığım gün iptal edip kart bilgilerini sildim. Ne faturalandırma bölümünde ne de Nitro yerindeki ödeme bilgilerinde kart bilgim var. Nitro yerinde: Ayrıcalıklı sohbetin, 2X takviyen ve $0.00 / ay takviye indirimin var (iptal işlemi bekleniyor) yazıyor. Faturalandırma bilgisi yerinde ise aboneliğin 30 haz 2021 tarihinde sona erecek diyor. Herhangi bir para çekme işlemi uygulanır mı? Üstelik üstte belirttiğim gibi galiba bedava aldığımdan dolayı $0.00 yazıyor. Para kesilmez herhalde, değil mi? İlk defa Nitro aldığım için tedirgin oldum bir miktar.

Eki Görüntüle 1059505

Ben ininalden mobil kart açıp Discord Nitro'yu aldından sonra kartı siliyordum sizde öyle yapabilirsiniz.

Bende 23 Mayıs'ta aynı şekilde Nitro aldım Discord'dan hediye olarak, Papara kartımı vermiştim para kesmemesi için ne zaman iptal edeyim? ya da kartı silmem yeterli midir?

Hayır, uygulanmaz isterseniz kartınızı silebilirsiniz.
Faturalandırma yerinde bu şekilde görünüyor. Şuan kart bilgileri zaten silinmiş değil mi?
1623076125634.png

Ben ininalden mobil kart açıp Discord Nitro'yu aldından sonra kartı siliyordum sizde öyle yapabilirsiniz.
Bende Papara hesabımdan alıp yaptım bu işlemi. Ardından ise iptal ettim üstte belirttiğim gibi. Kart bilgileri vs. sildim. Umarım bir sorun çıkmaz, teşekkürler.
Eğer kartınızı sildiyseniz herhangi bir sıkıntı olmaz.
Evet kart bilgilerimi kaldırdım. Faturlandırma yerinde ''Kayıtlı bir ödeme yöntemi yok.'' diyor. Benim kartımı kapattırmama gerek kalmaz değil mi? Para kesilmez umarım.
hocam yaklaşık bir 5 gün önce silin kartı
Bu arada kartı silinden kastınız; Kart bilgilerini kaldırın demek değil mi? Kartı komple kapattırmak/imha etmek değil?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı