Bedava Hayvan Sahiplenmek İsteyenler

LeViAcKeRMaN

Megapat
Yer
KaPTaN LeVi
Youtube dolaşıyordum ve bu kanalı buldum. Sokak hayvanlarına yardım ediyor:) Güzel videolar var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum ben bu kanalı. Gerçekten amacı çok iyi. Yardıma muhtaç olan hayvanları alıyor, iyi hale geldikten sonra sahiplendiriyor. Sırf sincaplar için evini değiştirmiş İstanbul'dan Muğla'ya.

Youtube dolaşıyordum ve bu kanalı buldum. Sokak hayvanlarına yardım ediyor:) Güzel videolar var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kanalı uzun zamandır takip ediyorum. Nerede yardıma muhtaç bir hayvan görse yardım etmeye çalışan bir insan. Keşke herkes böyle olabilse dedirtiyor insana. Hatta ayaklarından yaralanan bir sincaba protez ayak bile yapmışlardı.

Uzun zamandır takip ediyorum bu kanalı. Nerede yardıma muhtaç bir hayvan görse yardım etmeye çalışan bir insan. Keşke herkes böyle olabilse dedirtiyor insana. Hatta ayaklarından yaralanan bir sincaba protez ayak bile yapmışlardı.
Keşke yara olsa fakat o sincabın iki ayağı da yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı