Bedava Steam random Key veren site

Bedava varsa bile hiç iyi oyunlar çıkmaz. Ben birkaç kez aldım. Hiç iyi oyunlar çıkmıyor. Hatta aldığım yerde 6 tane birden almıştım 2 tanesi aynı oyun :/ Bulaşma hiç onlara. 70 - 80 - 90 TL üstü garanti oyun yazanlara da inanma. Çıkan oyunların hiçbirisi (bana göre) iyi değil. Popüler oyunlar hele hiç çıkmaz bence.

Epic Games'ten bedava oyun kovalayarak geniş bir oyun havuzuna sahip olabilirsiniz 2 3 AAA oyun içeren. Ben şimdi baktım 70-80 civarı oyun kapmışım :D Hitman, Star Wars Battlefront 2, Watch Dogs 2 gibi oyunlar mevcut. Daha geçtiğimiz hafta Rage 2 ücretsiz oldu mesela.

Daha önce reklam olarak sayılmiyacaksa gamekit üzerinden 24 TL Steam bakiyesi kazanmıştım ama son zamanlarda baktım artık bakiye değil sadece Key verıyorlar.

Almamanızı tavsiye ederim çok saçma ve gereksiz oyunlar çıkıyor. Kütüphanenizde yer kaplıyor zamanında çok almıştım şimdi hepsini teker teker hesaptan kaldır demeye üşeniyorum.

Daha önce reklam olarak sayılmiyacaksa gamekit üzerinden 24 TL Steam bakiyesi kazanmıştım ama son zamanlarda baktım artık bakiye değil sadece Key verıyorlar.

Hatta o zaman 24 TL 5 dolardan daha fazla yapıyordu ben de CS silah kasası düşürmüştüm şu anda 200 TL satabilmek için o siteden kod almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı