Bedava Windows 10 veren siteler nasıl yapıyor?

Hocam sisteminiz umarım cok iyi değildir, yoksa bayağı iyi para kazanmışlardır.

Yok yok, ekran kartım bayağı kötü.

Hocam sisteminiz umarım cok iyi değildir, yoksa bayağı iyi para kazanmışlardır.

Bu arada az once DxDiag'a girdim ve ekran kartıma vb. baktım yaklaşık top. Bellek 3831 MB yazıyor yani ekran kartım 3.8 GB mi? Çok eski de emin olmadığımdan soruyorum.

Ücretsiz değil de 40-50 TL’ye satılan lisansları alıp kullanabilirsiniz. Yasal yollarla elde etmiyorlar ama kullanırken başınıza iş açmaz.

Hocam sizin veriler akıyor maşallah.
İşin şakası bir yana hem makinr zombi oluyor hem verileriniz hiç istemeyeceğiniz kisielre gitti ve gidiyor hoxam.
Bu konuda ilgili program ve telemetri bilgileri içeren bir şeyler gösterebilir misin?

Sevgili MS W10'da yeterince telemetri yetmiyormuş gibi W11'de telemetri ve bitmemiş halini güncelleye güncelleye bir hal oldu, henüz stabil diyebileceğim seviyede değil.

Merhaba. Bazı siteler gördüm ve ücretsiz lisans sağlıyorlar ve bende merak ettim bazıları virüs programları bazıları ise Windows 10/11 vb. lisansları ücretsiz olarak dağıtıyorlar bunları nasıl yapıyorlar? Yardımcı olursanız sevinirim.
Lisansların ücretsiz verilmesi çok mümkün değil. Yeni sistemle beraber gömülü gelen bir işletim sistemi dışında, kırık olması gerek. Bunun yerine belli bir ücret ödeyerek satınalabilirsin ancak sürekli güncellemek, çok büyük bir olay olmadığı sürece önemli değildir.

Bu konuda ilgili program ve telemetri bilgileri içeren bir şeyler gösterebilir misin?

Sevgili ms Windows 10'da yeterince telemetri yetmiyormuş gibi W11'de telemetri ve bitmemiş halini güncelleye güncelleye bir hal oldu, henüz stabil diyebileceğim seviyede değil.

Lisansların ücretsiz verilmesi çok mümkün değil. Yeni sistemle beraber gömülü gelen bir işletim sistemi dışında, kırık olması gerek. Bunun yerine belli bir ücret ödeyerek satın alabilirsin ancak sürekli güncellemek, çok büyük bir olay olmadığı sürece önemli değildir.

Windows 10 telemetry verisi hariç bu programlar sistemin kendi gucenlik duvarlarını geçtim donanım parçaları için özel yapılmış guvenlikleri bile kapatma yetkisine sahip. Kullanilan yontemlerle aynı PuTTY programı gibi kullanilarak uzaktan arka planda hem ağ hem donanim olarak Spotify YouTube veyahut Twitch izlenme botu oluyor.

Windows 10 telemetry verisi hariç bu programlar sistemin kendi gucenlik duvarlarını geçtim donanım parçaları için özel yapılmış guvenlikleri bile kapatma yetkisine sahip. Kullanilan yontemlerle aynı PuTTY programı gibi kullanilarak uzaktan arka planda hem ağ hem donanim olarak Spotify YouTube veyahut Twitch izlenme botu oluyor.
Tamam ben ilgili program ve telemetri veri araştırmalarını istedim, veremedin. Merak ediyordum hangi versiyonda neler değişti, ne haberler ve durumlar ortaya çıktı. Teşekkür ederim.

İçeride 2015'ten beri Kmpsico üzerinde kişisel işler ve denemeleler çalışan bir sistem var, hiçbir sorunu yok, en son 2020'de formatlandı işletim sistemi güncellemesi için.

Kırık program kullanacaksanız, nereden nasıl elde ettiğiniz önemli - internet deniz derya ve nerede nasıl gezip ne bulduğunuzu bilmiyorsanız telefondaki gibi "next next next"'e tıklamayın.

Kısaca o kodlar ya çalışmaz ya da kodun içindeki dosyaya trojan eklemişlerdir.

Kodun içine nasıl trojan ekleyebiliyorlar açıklar mısınız?
O bedava etkinleştirme kodları sizi offline serverlara bağlıyor. Siz offline halde bulunan key servis sitelerine bağlanıp ana makinenize Update ve etkinleştirme özellikleri aktif oluyor.

Geri
Yukarı