Beden tablosu nasıl okunur?

Aratus

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar bir internet sitesinden kazak falan almayı düşünüyorum. Normalde bedenimi bilirim ama yine de koydukları tabloya dikkat etmek istedim. Çünkü eğer büyük gelirse değişim yapamayacağım çünkü bedeni yok o yüzden de uymuyorsa bedenim almayacağım ama tabloya göre bedenimi bulamadım tamamen. Örnek veriyorum mesela benim göğsüm 86 cm çıktı diyelim tabloda Max 66 cm var nasıl oluyor anlamadım?
Ekran Alıntısı.PNG

Selamlar bir internet sitesinden kazak falan almayı düşünüyorum. Normalde bedenimi bilirim ama yine de koydukları tabloya dikkat etmek istedim. Çünkü eğer büyük gelirse değişim yapamayacağım çünkü bedeni yok o yüzden de uymuyorsa bedenim almayacağım ama tabloya göre bedenimi bulamadım tamamen. Örnek veriyorum mesela benim göğsüm 86 cm çıktı diyelim tabloda Max 66 cm var nasıl oluyor anlamadım?
Eki Görüntüle 662902
Hocam yanlış anlamayın erkek olduğunuzu var sayıyorum. Kadın değilseniz göğüsünüzün 86 CM çıkması olanaksız.

A902DE62-8512-45F2-B614-0E6CDFEE3538.jpeg

Gümrük satışı olduğu, her bedenin farklı olduğu için ölçüyle sipariş alan bir yer ölçü alma biçimini paylaşmıştı.

Hocam yanlış anlamayın erkek olduğunuzu var sayıyorum. Kadın değilseniz göğüsünüzün 86 cm çıkması olanaksız.
Gayet zayıf denebilecek birisi olarak 86 cm göğüs çevresine sahibim. Konu sahibi ölçünün neye göre alındığını bilmiyor sadece.

Hocam kollarla birlikte mi ölçüyorsunuz?
Kollarla zorlasam 120 bile olur öyle diyeyim. Konuda paylaşılan görselde olduğu gibi tişörtümü ölçünce boyu 66, eni ise 50 cm civarı.
Lütfen bir metre ile kendinizi ölçün. Benim boyun 165 cm, kilom da 58.

Kollarla 110 civarı bir şey oluyor. Şerit metre ile ölçtüğüm için değerler kesin değil ama yeterince yaklaşık. Teş başına kollar dahil ölçmek de gayet zormuş.

Hocam yanlış anlamayın erkek olduğunuzu var sayıyorum. Kadın değilseniz göğüsünüzün 86 cm çıkması olanaksız.

Yorumun için teşekkür ederim göğsüm 86 cm değil örnek verdiğimi yazmışım ama zaten çevresiyle beraber 86 cm olabilir olan insanlarda var.
Eki Görüntüle 662904
Gümrük satışı olduğu, her bedenin farklı olduğu için ölçüyle sipariş alan bir yer ölçü alma biçimini paylaşmıştı.

Aradığım şeyi daha güzel açıklayamazdın teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı