Beğendiğiniz açık dünya oyunları

Witcher 3'e bayıldım adeta. Grafikler atmosfer RPG ögeleri,hikaye her şey muhteşem oyunda. Yapılacak tonla görev var ana görevlerin yanı sıra yan görevlerin de ana görevler kadar kaliteli oluşu beni benden aldı hakikaten. Hele ki oynayanlar bilir Blood and Wine DLC si şiir gibi adeta ana oyundan çok daha hoş.:)

Onun dışında Horizon Zero Dawn bu güne kadar çıkmış en enfes grafiklere ve atmosfere sahip oyundur herhalde hayran kaldım dünyasına o derece. (Fotoğraf modunda bile epey vakit geçirmişimdir.:D)

Yarış türünde de açık dünya simcade oynanışa ve 400 küsür araca sahip Forza Horizon 3 de nuhteşem bir deneyim tek kelime ile.

GTA IV'ü açık dünyası sebebiyle beğenen arkadaşları anlamıyorum. Oyunun açık dünyasında yapılacak hiçbir şey yok. Allah aşkına gidip dart mı oynuyorsunuz :D
GTA 4'de New York ve o kasvetli havasını, bölgelerdeki mimari yapıları oyuna harika bir şekilde yansıtmışlar. Benim bu yüzden hoşuma gidiyor ama dediğiniz gibi açık dünyasında pek de gerçekleştirebilecek bir faaliyet de yok.

middle earth shadow of mordor başladım.

Middle-earth™: Shadow of Mordor™ on Steam

Bugün %5 bitirdim. Oyun tam benlik. Gizlilik oyunu. Klavye oynarken anam ağladı sonra kolu bağladım kim varsa tokatlıyorum. Bu oyun klavyeyle oynanmıyor. :LOL:

Beni askerin teki öldürdü. Sonra onun rütbesi yükseldi komutan oldu sonra benimle hep dalga geçmeye başladı. Hayvanla gittim ok atıyordu 2 vuruşta öldürüyordu sonra tek tek etrafında kim varsa tokatladım. En son duvara vurdum onu bir ben vuruyorum bir duvar. Tabiki Fatalitiy yaparak onu öldürdüm. Süper rahatladım. Tavsiye ederim güzel oyun. :mutlu:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı