Beğenilen bir site tasarımını bulmak

Referans iki temada googlebot ve mobil optimizasyon sorunları mevcut, eğer refarans kişi ya da kurum ile çalışacaksanız bu durumları belirtin mutlaka.

Benim kişisel fikrim, eğer site koltuk pazarlaması üzerine olacaksa ben bu siteleri referans almazdım.

Referans iki temada googlebot ve mobil optimizasyon sorunları mevcut, eğer refarans kişi ya da kurum ile çalışacaksanız bu durumları belirtin mutlaka.

Benim kişisel fikrim, eğer site koltuk pazarlaması üzerine olacaksa ben bu siteleri referans almazdım.
Televizyon ekran koruyucu satılacak. Halihazırda site mevcut www.bestoclass.com üzerine tasarım eklenecek.

Temel hatlardan ve sayfalardan oluşan bir proje tasarlayıp size iletebilirim, ilgilenirseniz sonrasında detayları konuşabiliriz.

Iletişim adresiniz nedir? (Sosyal medya kullanmıyorum, mail adresinizi verirseniz sevinirim)

calitte.com sitesi 'WordPress' yazılımı ile 'WoodMart Child' teması kullanılarak tasarlanmış.

xdrive sitesi 'OpenCart' yazılımı ile 'eMarket' teması kullanılarak tasarlanmış.

Demolar;

xdrive;

calitte;

Geri
Yukarı