Behzat C yeni sezon ne zaman?

Ynka

Hectopat
Merhaba behzat C çok sevdiğim dizilerden birisi 4.sezon BluTV'de yayınlanmış ama 5.sezon ne zaman çıkacak bilginiz var mı? Bir ara exxen mevzusu falan vardı sizce çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba behzat C çok sevdiğim dizilerden birisi 4.sezon BluTV'de yayınlanmış ama 5.sezon ne zaman çıkacak bilginiz var mı? Bir ara exxen mevzusu falan vardı sizce çıkar mı?
Çıkacağını sanmıyorum. 4.sezonun üstünden 2 yıl geçti sanırım. 5.sezon için hatırlamadığım sebeplerden çıkmayacağını duymuştum.

Erdal beşikçioğlu Acun ılıcalıdan düşünmek için zaman istemişti ağustos başında belki başlar bir umut :D
Hayalet rolünü oynayan kişi ile E.B.'nun arası açılmıştı yeni sezonun açılmamasından dolayı. Eski kadroyu toplayabilirler mi muamma. Exxen'i duymadım. Ama sırf Behzat Ç. için üye olurum.

Hayalet rolünü oynayan kişi ile e. B.'nun arası açılmıştı yeni sezonun açılmamasından dolayı. Eski kadroyu toplayabilirler mi muamma. Exxen'i duymadım. Ama sırf behzat C. İçin üye olurum.

Ben sırf BluTV'deki sezonu izlemek için 25 TL para verdim sadece 9 bölüm için :(

Geri
Yukarı