beIN CONNECT mantıklı mı?

Technolock

Decapat
Yer
İstanbul
Ağırlıklı spor kanallarını izlemek için almayı düşünüyorum ama yayın kalitesi yoğun zamanlar da donma vs. gibi sorunları oluyor mu? Bir de Digitürk aboneliği almadan sadece bein connect alabiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bein connect son güncellemeler ile kullanılamaz hale geldi. Aşırı derece donma, takılma yapıyor. Eski sürümleri çok daha iyi. Bu nedenle İpad'de eski sürümünü kullanıyorum ama telefonda iOS 13'te program açılmıyor bile.
Windows uygulamasını da kaldırdılar.

Bildiğim kadarıyla Bein Connect'i sadece Digitürk paketi olanlar kullanabiliyor. Sadece maç için alacaksanız Bein Sport'a bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ağırlıklı spor kanallarını izlemek için almayı düşünüyorum ama yayın kalitesi yoğun zamanlar da donma vs. gibi sorunları oluyor mu? Bir de Digitürk aboneliği almadan sadece bein connect alabiliyor muyuz?
Bein connect son güncellemeler ile kullanılamaz hale geldi. Aşırı derece donma, takılma yapıyor. Eski sürümleri çok daha iyi bu nedenle ipad'de eski sürümünü kullanıyorum ama telefonda iOS 13'te program açılmıyor bile.
Windows uygulamasını da kaldırdılar.

Bildiğim kadarıyla bein connect'i sadece Digitürk paketi olanlar kullanabiliyor. Sadece maç için alacaksanız bein sport'a bakabilirsiniz.

@dogant ; Verdiğiniz bilgi yanlış hocam.

beIN Connect'i Digiturk aboneliği olmadan alabiliyorsunuz. İlgili link buradadır.

Hali hazırda normal tv aboneliğim ile birlikte kullanıyorum zaman zaman dışarıdayken cepten veya pc den izlemek için bir sorun yok bende.
Bu arada telefon olarak iPhone 6S'de bende iOS 13 kullanıyorum, herhangi bir sorun yok.

beIN Connect ile Uydu alıcısıyla izlemek arasında ki tek fark 1 dakika kadar geriden izliyorsunuz. Başka herhangi bir sorunu yok.

@dogant ; Verdiğiniz bilgi yanlış hocam.

beIN Connect'i Digiturk aboneliği olmadan alabiliyorsunuz. İlgili link buradadır.

Hali hazırda normal tv aboneliğim ile birlikte kullanıyorum zaman zaman dışarıdayken cepten veya pc den izlemek için bir sorun yok bende.
Bu arada telefon olarak iPhone 6S'de bende iOS 13 kullanıyorum, herhangi bir sorun yok.

beIN Connect ile Uydu alıcısıyla izlemek arasında ki tek fark 1 dakika kadar geriden izliyorsunuz. Başka herhangi bir sorunu yok.

Attığınız paket maçlarla ilgili. Bunun için de Bein Sports uygulaması var.
Bein Connet'in içinde bütün Digitürk kanalları, dizi ve filmler var. Zaten kesin konuşmadım " bildiğim kadarıyla" dedim.
Güncelleme: Evet üye olmadan alınabiliyor sanırım.

Son düzenleme:
@dogant; verdiğiniz bilgi yanlış hocam.

Beın connect'i Digiturk aboneliği olmadan alabiliyorsunuz. İlgili link buradadır.

Halihazırda normal TV aboneliğim ile birlikte kullanıyorum zaman zaman dışarıdayken cepten veya PC'den izlemek için bir sorun yok ben de.
Bu arada telefon olarak iPhone 6s'de ben de iOS 13 kullanıyorum, herhangi bir sorun yok.

Beın connect ile uydu alıcısıyla izlemek arasında ki tek fark 1 dakika kadar geriden izliyorsunuz. Başka herhangi bir sorunu yok.
Merak etiğim konu mesela FB-GS derbisini izlemek için açtım. Serverlarda yoğunluk olacağından yayında kopmalar oluyor mu yoksa sorunsuz izliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Technolock Maç izlemedim ama en son film izlemeye çalıştığımda aşırı derecede donuyordu.(WEB) Uygulama yorumlarına bakın isterseniz.

Filmleri de 480P kalitesinde izletiyor. Maç dışında kesinlikle alınmaz bana göre.

Attığınız paket maçlarla ilgili. Bunun için de Bein Sports uygulaması var.
Bein Connet'in içinde bütün Digitürk kanalları, dizi ve filmler var. Zaten kesin konuşmadım " bildiğim kadarıyla" dedim.
Güncelleme: Evet üye olmadan alınabiliyor sanırım.
Yargılamak için söylemedim, sadece yanlış verdiğiniz bilgi dedim. Yanlış anlaşılma olmasın lütfen.
Konu sahibi arkadaş, "Ağırlıklı spor kanallarını izlemek için almayı düşünüyorum." dediği için o link'i bıraktım.

Konu sahibi @Technolock arkadaşın sorusuna gelirsek, IPTV gibi olmadığı için yoğun zaman vs. gibi donma problemleri olmuyor. Film vs. izlemiyorum ancak dediğim gibi evde olmadığımda dışarda olduğum zamanlarda gerek pc gerekse iOS uygulaması üzerinden izliyorum kalitesi de iyi donma vs. de yok.

Yukarıda da belirttiğim gibi uydu yayınından 1 dakika gecikmeli geliyor sadece. Bazen sıkıcı olabiliyor bu durumda. Tek sıkıntısı bu bunu göze alarak düşünün.

Biraz daha bekleyin. Şuan çalışmalar sürüyor. Resmi açıklama da geldi. Stabil hâle geldikten sonra çözünürlük de artacak, arayüz de hızlanacak. 4 yıldır kullanıyorum. Dilediğin Yerde uygulamasından beri. Zaten sonra adı beINConnect oldu. Digitürk abonesi olduğumdan dolayı çok avantajlı oluyor. Son zamanlarda yukarıda moderatör arkadaş da belirtmiş, stabilite sorunları var. Bunun nedeni dışarıya açılması kararından sonra yapılan çalışmalar. Biraz zaman geçtikten sonra tekrar yorumlara bakarsınız ona göre size öneririz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı