Bel Fıtığı Ameliyatı Sonrası

Makaleler
1
Yer
Kâinat
5 Ay önce kapalı bel fıtığı ameliyatı oldum. Hatta konusunu açmıştım girmeden önce Ameliyata Giriyorum

İzlenimlerime göre vücudum ameliyata ayak uydurdu ve şuan ağrısız hallerime geri döndüm.

Fitness ve yüzmeye başladım. Kendimi güçlendirmem için fitness şart. Yüzmek gerçekten belime iyi geliyor. Jimnastik hareketleri yapıyorum ve aşırı kilo almamaya dikkat ediyorum. Elimden geldiğince sağlıklı besleniyorum. Ameliyattan önce eğri büğrü yürüyordum. Daha doğrusu yürüyemiyordum bile resmen sürünüyordum. Zaten ameliyat son çareydi çünkü sinirler ölmeye başlıyordu. Ama ameliyattan sonra direk ayağa kalktım dimdik ağrısız yürüdüm. Eskisinden daha sağlıklı hissediyorum kendimi.

Diyeceğim o ki eğer bu rahatsızlığa sahip arkadaşlar varsa korkmasın ameliyat bana iyi geldi.

Soru sorabilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Aynı aşamalardan geçmişiz. Ameliyat öncesindeki son 3 ay neredeyse sürünüyordum. Ne ayakta durabiliyordum ne de uzanabiliyordum. Ameliyat sonrasında aradaki fark çok belliydi. Şimdi çok rahatım ama işimden dolayı 2. kez fıtık çıktı. Kesinlikle ama kesinlikle dikkatli olmak lazım. Sonra benim gibi yine fıtık olabilirsiniz.

Aynı aşamalardan geçmişiz. Ameliyat öncesindeki son 3 ay neredeyse sürünüyordum. Ne ayakta durabiliyordum ne de uzanabiliyordum. Ameliyat sonrasında aradaki fark çok belliydi. Şimdi çok rahatım ama işimden dolayı 2. kez fıtık çıktı. Kesinlikle ama kesinlikle dikkatli olmak lazım. Sonra benim gibi yine fıtık olabilirsiniz.
Zaten bir adet daha fıtığım var dikkat ediyorum. Şuan bir sıkıntım yok. Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı