Belge tarayıcı ( scanner) tavsiyesi

conhel44

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Sadece tarayıcılar için bir kategori olmadığından en yakın olarak yazıcılar kategorisine açtım ama yanlışsa kusura bakmayın.

Yakın zamanda günde 20-30 bazen 200-300 adet belge tarama durumumuz olacak bundan dolayı, dikey yükleme yapılabilen, arkalı önlü, renkli tarama yapabilen ve en önemlisi resim olarak değil içinde arama yapılabilecek şekilde tarama yapabilen uygun fiyatlı bir cihaza ihtiyacımız var, tek seferde 20-30 sayfa koyabilsek yeterli.

Mobil olmasına, Wi-Fi vs özelliklere gerek yok, sabit yerinde kullanılacak.

İçinde arama yapabilen kısmının sanırsam tarayıcı ile alakası yok. Kullandığınız program ocr desteği sunuyorsa zaten arama yapabilirsiniz. Tabii yazıcıların kendi programları ne sunuyor o kadarını bilmiyorum.

İçinde arama yapabilen kısmının sanırsam tarayıcı ile alakası yok. Kullandığınız program ocr desteği sunuyorsa zaten arama yapabilirsiniz. Tabii yazıcıların kendi programları ne sunuyor o kadarını bilmiyorum.
Arama yaparken bazı modellerde ocr yazdığından donanımsal tarafta da ocr desteği olabilir diye düşünmüştüm hocam.

Kodak Alaris 8011876 E1030 Tarayıcı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

bu iki model arasında kalmıştım en son.

Kartuşu bitmiş yazıcı fikri çok hoşuma gitti, yeni yazıcı tarafı çalışmayan bir model araştırmaya başladım sağolun.

yalnız yazıcı bakarken adf li bir yazıcı bakınız diğer türlü her evrak taramasında kapağı açıp kaldırmaktan yorulabilirsiniz. sadece tarayıcı önerisi isterseniz canon dr-c... serileri işinizi fazlasıyla görecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı