Belli bir süre pencerede zaman geçirince görev çubuğu ve masaüstüne tıklama yapılmıyor

InDesign

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI B550M PRO-VDH WIFI DDR4 AM4
İşlemci: AMD Ryzen 7 5700X 3.4GHZ 36MB AM4 65W
Ekran Kartı: Inno3D RTX3070 Twin x2 8GB 256Bit GDDR6(LHR)
Ram: Crucial Ballistix 16GB (2x8) 3200MHz DDR4 CL16

Monitör: MSI 27" OPTIX 165HZ, 1MS Curved Gaming Monitor
Klavye: Cooler Master CK550 V2 Red Switch
Mouse: Logitech G502 Hero
Kulaklık: Logitech G733
Meslek
Esport Manager
Arkadaşlar selam. Bugünden itibaren sebebini anlamadığım bir sorunla karşı karşıyayım.

Örnek vermem gerekirse şu an Edge tarayıcısı üzerinde biraz zaman geçirince. Alt tarafa görev çubuğuna tıklayamıyorum ya da masaüstünde herhangi sağ tıklama, klasöre tıklama gibi işlemler yapamıyorum. Korsan kullanım yapmasam da virüs falan girdiyse diye bilgisayarımı formatladım ve hala daha aynı şey devam ediyor. Bu tüm uygulamalarda geçerli. Şu an tarayıcıyı sorunsuz kullanabiliyorum ama masaüstüne dönüp bir klasör açmak istediğimde ya da görev çubuğundan farklı bir uygulamaya tıklamak istediğimde kesinlikle çalışmıyor. CTRL+alt+del yapıp tekrar geri geldiğimde masaüstü çalışmaya başlıyor.

Daha önce yaşayan varsa çözüm bekliyorum.

Not: PC 10 dakika önce formatlandı.

Kullandığınız işletim sisteminin ISO dosyasını değiştirip tekrar deneyebilirsiniz.
Düşündüm ama 3 aydır bu ISO üzerinden format attığım sistemi kullanıyorum. Sadece bugün sabah başladı ve ne olur ne olmaz diyerek format attım. Standart Windows 11 ISO'su.

Bende de oluyordu fakat benim bilgisayarı fişten çekip kapatmam gerekirdi çünkü masaüstü kitleniyordu. Bir türlü düzeltemedim. Windows 10'a geri döndüm. Fakat siz yine de SFC /scannow komutunu deneyebilirsiniz.

Bende de oluyordu fakat benim bilgisayarı fişten çekip kapatmam gerekirdi çünkü masaüstü kitleniyordu. Bir türlü düzeltemedim. Windows 10'a geri döndüm. Fakat siz yine de SFC /scannow komutunu deneyebilirsiniz.
Deneyeceğim. Kaspersky ile detaylı tarama yaptım virüste çıkmadı. Sorunun ne olduğunu bir türlü anlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı