Benler doğal yollarla nasıl yok edilir?

wezzdy

Femtopat
Yüzümde 1 tane et beni ve birkaç tane normal ben var bunlar fotoğrafta tipimi çok bozuyor. Bu benleri herhangi bir hastaneye gitmeden doğal yollar ile yok edebilir miyim? Sizin bildiğiniz bir çözüm var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef imkansız gibi. Kliniğe gitmenizi öneririm. Hastanede cerrahi yöntemlerle alıyorlar ve iz kalıyor. Hatta bazı hastanelerde almıyorlar bile. Kliniklerde ise türüne göre lazer, radyofrekans, plazma teknikleriyle alıyorlar. Genelde 1 ben 600, ek benler 350 TL şeklinde oluyor. Sakın internetten gördüğünüz şeyleri denemeyin. Emin olun ki geçme ihtimali 0.000001.

Maalesef imkansız gibi. Kliniğe gitmenizi öneririm. Hastanede cerrahi yöntemlerle alıyorlar ve iz kalıyor. Hatta bazı hastanelerde almıyorlar bile. Kliniklerde ise türüne göre lazer, radyofrekans, plazma teknikleriyle alıyorlar. Genelde 1 ben 600, ek benler 350 TL şeklinde oluyor. Sakın internetten gördüğünüz şeyleri denemeyin. Emin olun ki geçme ihtimali 0.000001.

İnternette güvenilir klinikler hangileri.

Hastaneye gitmek en güvenilir yol, ne idüğü belirsiz şeyler kullanıp sağlığınızdan olabilirsiniz.

Benim de et benim vardı, sürekli tıraş olduğum mahalle berberindeki abi kendisinde bu beni düşüren bir ilaç olduğunu söylemişti bana, bu ilacı yıllar önce deden de kullandı onunda yüzü hep et beniydi bugün yüzü tertemiz dedi, öyle deyince tamam dedim. Dedemde zamanında berberdi ve bu berberin eskiden ustasıydı, güvenebileceğim birisi olduğu için tamam dedim yoksa bu tarz ilaçlara vs güvenmemek lazım. İlacı bene damla damlattıktan sonra ben bütün ilacı emdi ve 1 hafta içerisinde günden güne kuruyarak en sonunda düştü.

İlaçtan para almadığı halde ismini söylemedi, mekkeden bir arkadaş getiriyor deyip geçiştirdi, şişenin üzerinde de bir isim yazmıyordu.

Geri
Yukarı