BenQ monitör vs LG monitör

Ertuğrulabi

Picopat

Hocam ben de monitör bakıyorum, neden TN panel istediğini sorabilir miyim? IPS'ler de günümüzde TN'ler kadar hızlanmışken... Ben de çünkü XL2411K veya IPS monitörler arasında kaldım da günlerdir. Ayrıca illa bu iki modelden birini istiyorsan XL2411K için XL2546K'nın küçük kardeşi diyolar, yani gayet iyiymiş.

Hocam ben de monitör bakıyorum, neden TN panel istediğini sorabilir miyim? IPS'ler de günümüzde TN'ler kadar hızlanmışken... Ben de çünkü XL2411k veya IPS monitörler arasında kaldım da günlerdir. Ayrıca illa bu iki modelden birini istiyorsan XL2411k için XL2546K'nın küçük kardeşi diyorlar, yani gayet iyiymiş.

Hocam 2'si arasında kaldım BenQ 300 TL daha ucuz sanırım.

Hocam 2'si arasında kaldım BenQ 300 TL daha ucuz sanırım.

Paneller hakkında bilginiz var mı hocam? Ne amaçla alınacak? Hani TN panelde karar kılıp bu son iki model arasında kaldıysanız Benq direkt. Ama bilginiz yoksa başka modeller önerelim.

Paneller hakkında bilginiz var mı hocam? Ne amaçla alınacak? Hani TN panelde karar kılıp bu son iki model arasında kaldıysanız BenQ direkt. Ama bilginiz yoksa başka modeller önerelim.

TN panelde karar kılmadım hocam oynayacağım oyunlar belli Battlefield 1, CS:GO, Valorant, l4D2, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Just Cause 3 RDR2 Call of Duty Assassin's Creed.

TN panelde karar kılmadım hocam oynayacağım oyunlar belli Battlefield 1, CS:GO, Valorant, l4D2, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Just Cause 3 RDR2 Call of Duty Assassin's Creed.

Hocam o zaman eğer çok rekabetçi değilseniz yeni nesil IPS monitörlere bakın derim. Çünkü renk kalitesi cidden çok fark ediyor. Ama rekabetçi bir oyuncuysanız, hiçbir dezavantaj yaşamayayım diyorsanız TN alabilirsiniz.

24GN600 seçtiğiniz modele göre daha iyi bir tepkimeye sahip ve kullanım amacına daha uygun.

CS:GO tarzı rekabetçi oyunları çok oynuyorsan BenQ hep daha çok içime yatıyor. Tabii ki ikisi de rekabetçi oyunlara yönelik monitörler ama BenQ bence E-SPOR anlamında daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı