BenQ XL2411 nasıl 144Hz görüntü alınır?

ilkay325

Decapat
Yer
Gebze/Kocaeli
Daha fazla  
Merhabalar.
Yeni bir sistem topladım. Sistemde MSI RTX 2060 Gaming Z modeli ekran kartı bulunuyor. Kartın üstünde 3 adet display port 1 adet de HDMI girişi var. Ben buna dikkat etmeden BenQ XL2411 monitör aldım. Monitörde ise 1adet DVI-D 1 adet HDMI girişi var. Bugün ucuz bir tane HDMI 2.0 kablosu aldım ama 60Hz den yukarı görüntü alamıyorum. 144Hz alabilmek için ne yapmam gerekir? Şimdiden teşekkürler.

Dönüştürücü kullanabilirsiniz, bir problem olmaz. DisplayPort to HDMI olarak satın alabilirsiniz. Ancak yanına 1.1 veya daha üst bir sürüm DP kablosu da gerekecektir. HDMI kısmını dizüstü bilgisayarınıza, DP kısmını monitörünüze takacaksınız.

Dönüştürücü kullanabilirsiniz, bir problem olmaz. DisplayPort to HDMI olarak satın alabilirsiniz. Ancak yanına 1.1 veya daha üst bir sürüm DP kablosu da gerekecektir. HDMI kısmını dizüstü bilgisayarınıza, DP kısmını monitörünüze takacaksınız.
ben bide öyle deneyim bakalım olmazsa geri iade edicem mecbur tesekkür ederim tekrardan

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı