BenQ Zowie 540Hz ne zaman Türkiye'ye gelir?

troxima

Femtopat
Daha fazla  
BenQ Zowie'nin XL2586X 540Hz monitörü Türkiye'ye ne zaman gelir?

Dünya da satışa çıkmadı henüz. Önce genel olarak yayılmasını beklemek lazım. O zamana kadar XL2566K ile devam

Yakında çıkar çıkmasına da çıktıktan sonra asusun şuanki 540 hertz ile arasındaki farkları iyi analiz et. Hangisinin tepki süresi iyiyse onu al. Şuan piyasanın 1 numarası Asus 540 hertz.

Bu kaynakta bu ay geleceğe benziyor, bende bekliyorum çıkmasını. Link

Hocam küçük bir araştırmayla şu anda ön siparişte olduğunu gördüm 20 Mayıs'ta monitörün çıkıcağını gördüm Türkiye'ye gelmeside Haziran'ı bulur diye düşünüyorum ve en dikkat çeken kısım ise 1000 dolar olması.

Maşallah bilgi için teşekkür ederim bende beklemedeydim ama sanırım ASUS'tan biraz pahalı olacak.

Yakında çıkar çıkmasına da çıktıktan sonra ASUS'un şu anki 540 Hertz ile arasındaki farkları iyi analiz et. Hangisinin tepki süresi iyiyse onu al. Şu an piyasanın 1 numarası ASUS 540 Hertz.

Şu an yabancı e sporcularda var sanırım ve webteki bilgileriyle karşılaştırma yapsak anlaşılabilir mi?

Hocam bayağı bir fark var gördüğüm kadarıyla ASUS tam olarak oturtamamış ama BenQ bayağı güzel yapmış 540hzi 40 bin gibi bir fiyatı olur diye düşünüyorum 850 dolar ASUS 1000 dolar ise Zowie.

Tahminimce haziran başı ortası gibi Türkiye'de Trendyol'da falan satışa çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…